Handball workout done vodereaktívne tričko

Originálne tričko pre hádzanárov a hádzanárky

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Kollball
€11,90

Siedmi statoční proti ďalším siedmym statočným. Jeden z najrýchlejších kolektívnych športov vôbec, ktorý by sa nezaobišiel bez poriadnej fyzickej pripravenosti. Aj preto je väčšinou hádzaná a hádzanársky tréning poriadna drina a makačka, pri ktorej sa na konci tréningu žmýkajú tričká. Originálne tričko pre hádzanárov a hádzanárky.

Vodereaktívne tričká odhalia naplno svoj nápis, až keď tričko poriadne prepotíte. Okrem indikátoru, ako silno ste vlastne trénovali, tak majú najmä prudko motivačný charakter. Pri záverečnom strečingu, pivečku alebo inom cooldowne, tak budete mať zaručene najnápaditejší outfit.

Všetky naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny a sú držiteľmi GOTS certifikácie (Global Organic Textile Standard). Táto certifikácia je uznávaná ako najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín. Okrem toho, že sa príjemné nosí tak zároveň predstavuje najlepšiu voľbu pri hľadaní udržateľného slow-fashion trička na šport, ktoré spĺňa kvalitu a transparentnosť vo všetkých krokoch výroby.

Hecnite sa vďaka našim tričkám a pripomeňte si na konci tréningu, na čo je vlastne celá tá drina dobrá! Tvrdá práca sa predsa musí ukázať.